Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Kochanej Mamusi… - Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Zalasiu

Kochanej Mamusi…

      Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
      We wtorek 28 maja w Szkole Podstawowej w  Zalasiu odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Danuta Gwiazda powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne. Przedszkolaki wystąpiły z przedstawieniem pt: „Księżniczki i rycerze”, a uczniowie kl. I i II zaprezentowali legendę „Królewna Wanda”. Dopełnieniem występów były piosenki i wiersze wraz z życzeniami  wykonane przez uczniów klas II i III. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
      Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki z okazji ich święta. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki: Marzena Pliszka, Magdalena Andrzejczyk, Krystyna Ogniewska.
      Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Opracowanie:
Krystyna Ogniewska
Marzena Pliszka

dm (1)
dm (1)a
dm (2)
dm (2)a
dm (3)
dm (3)a
dm (4)
dm (4)a
dm (5)a
dm (6)
dm (7)
dm (8)
dm (9)
dm (10)
dm (11)
dm (12)
dm (13)
dm (14)
dm (15)
dm (16)
dm (17)
dm (18)
dm (19)
dm (20)
dm (21)
dm (22)

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Zalas 1
07-438 Zalas

Mapa dojazdu

Sekretariat

tel: 29 77 25 228
      29 77 25 221
e-mail: zs.sekretariat@wp.pl

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.