Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Jasełka w oddziale przedszkolnym w Zalasiu

Jasełka w oddziale przedszkolnym w Zalasiu

      Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. 19 grudnia 2018r. w Oddziale Przedszkolnym w Zalasiu zostały przedstawione Jasełka „WESOŁA NOWINA NARODZIŁ SIĘ BÓG DZIECINA”.
      W świąteczną atmosferę wprowadziły nas dzieci, które przedstawiły występ artystyczny, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu  w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
      Do wspólnego kolędowania  włączyli się zaproszeni rodzice, nauczyciele. Bardzo dziękuję rodzicom za włączenie się w działania przedszkolaków, między innymi za przygotowanie strojów niezbędnych do wystawienia inscenizacji.
      „Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony rodziców, życzliwość i praca na rzecz placówki, adaptacja planów i zamierzeń to ogromna pomoc w kształceniu i wychowywaniu naszych dzieci. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i okazaną pomoc na rzecz naszej grupy przedszkolnej”.

 Krystyna Ogniewska

jaselka0
jaselka0 (1)
jaselka0 (2)
jaselka0 (3)
jaselka0 (4)
jaselka0 (5)
jaselka0 (6)
jaselka0 (7)
jaselka0 (8)

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Zalas 1
07-438 Zalas

Mapa dojazdu

Sekretariat

tel: 29 77 25 228
      29 77 25 221
e-mail: zs.sekretariat@wp.pl

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.