Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Święty Mikołaj w Oddziale Przedszkolnym w Zalasiu

Święty Mikołaj w Oddziale Przedszkolnym w Zalasiu

      Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Dzieci wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa.
      Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. 7 grudnia 2018r. nasze Przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość przybył w towarzystwie pomocników – śnieżynek. Dzieciaki recytowały wiersze dla Mikołaja, niektóre śpiewały piosenki. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez rodziców. Przedszkolaki z ogromną radością zaprosiły Świętego Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

Krystyna Ogniewska

DSC_0342[1]
DSC_0354[1]
DSC_0357[1]
DSC_0340[1]

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Zalas 1
07-438 Zalas

Mapa dojazdu

Sekretariat

tel: 29 77 25 228
      29 77 25 221
e-mail: zs.sekretariat@wp.pl

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.