Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Ślubowanie klasy pierwszej

"Ślub będziemy brać ze szkołą"

      28 września 2021r. „ślub” ze szkołą wzięli uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej w Zalasiu. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Zalasiu pod przewodnictwem ks. Proboszcza, który zachęcał pierwszoklasistów do szczerej rozmowy z Bogiem, czyli modlitwy.
      Po powrocie do szkoły pierwszoklasiści wraz z uczniami kl. IV wystawili przedstawienie pt. "Czary –mary", podczas którego Pani dyrektor została zamrożona przez złą czarownicę i tylko pierwszaki mogły ja odczarować wykazując się wiedzą i poprawnie wykonanymi zadaniami. Pierwszoklasistom oczywiście udało się pokonać złe czary i dzięki temu Pani dyrektor mogła pasować ich na prawowitych uczniów. Po części artystycznej, podziękowaniach i wręczonych prezentach wszyscy  udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
      Pięknie podziękowania kierujemy pod adresem: Pana Wójta Grzegorza Fabiszewskiego za obecność, Księdza Proboszcza Jacka Tureckiego za wspólną modlitwę, Pani dyrektor za akt pasowania uczniów, rodziców i nauczycieli za zorganizowania całej uroczystości .

/SP Zalas/

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Zalas 1
07-438 Zalas

Mapa dojazdu

Sekretariat

tel: 29 77 25 228
      29 77 25 221
e-mail: zs.sekretariat@wp.pl

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.