Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Ślubowanie klasy pierwszej

ŚLUBUJEMY…

      Dnia 27 października 2020r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Z racji obostrzeń sanitarnych, uczestniczyli w nim tylko pierwszoklasiści, p. Dyrektor Danuta Gwiazda, wychowawczyni oraz  przedstawiciele Rodziców  i kl. 2-3.
      Po mszy św. w kościele w Zalasiu dzieci już w szkole na hali gimnastycznej pokazały, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły p. Danutę Gwiazdę, która następnie złożyła dzieciom życzenia, wyrażając nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie im wiele radosnych chwil oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy. Kilka słów i życzeń skierowała do swoich wychowanków wychowawczyni, p. Agnieszka Jarząbek oraz przedstawicielka Klasowej Rady Rodziców, p. Dorota Bałdyga, po czym uczniowie otrzymali upominki od Rodziców.

Po uroczystym apelu Uczniowie klasy I udali się na słodki poczęstunek.

      Ta szkolna uroczystość dostarczyła uczniom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wielu wzruszeń, wychowawczyni i p. Dyrektor dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

zdj1 (1)
zdj1 (2)
zdj1 (3)
zdj1 (4)
zdj1 (5)
zdj1 (6)
zdj1 (7)
zdj1 (8)
zdj1 (9)

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa w Zalasiu

Zalas 1
07-438 Zalas

Mapa dojazdu

Sekretariat

tel: 29 77 25 228
      29 77 25 221
e-mail: zs.sekretariat@wp.pl

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.